Tub futje makinë-XDN600

Detail Product

Produkt Tags

Hapësira 1.Small: Dizajni i strukturës së lehtë kompakte zbërthyer bëjë profesion më të vogla të cilat mund të zvogëlojë në masë të madhe ndikimin në trafikun rrugor.

kontrollit 2.Visual largët: Kur jacking operacion, operator në sallën e operacionit mund të jetë në kohë reale monitorimin e gjithë procesit të ndërtimit dhe master me saktësi të saktë shpejtësi prerja, rruga e udhëtimit dhe kushtet e punës, etj, të realizuar vizualizimi i telekomandës.

3.Rock thyer Aftësia: jacking makinë Tub mund të thyejnë fortësi rok deri në 300MPa me kunj konike flutur.

polic kon 4.Eccentric: Dizajni i veçantë i polic madh çuditshëm kon mund të rrisë efikasitetin e punës me dërrmuese të mesëm.

Shpejtësia 5.Infinite: Sipas kushteve, operatori mund të kontrollojë shpejtësinë e bombolave ​​jacking dhe rrjedhjen e slurry duke rregulluar konvertim frekuencë, e cila e bën përshtatshmëri të madhe dhe të sigurisë.

 


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !