Iniciativa Brez dhe Road Shfaqet në Heshtur Ishujt në Indonezi - The Crane më e bukur e XCMG në Ekuatorit

Pas zhvillimit të më shumë se tre të vitit, Brez dhe Road ka ndryshuar nga iniciativën e Kinës për një konsensus ndërkombëtar, blerjen e një sërë arritjesh të rëndësishme. Ndërkohë, Bonus i Nismës së Brezit dhe Rrugor gjithashtu sjell mundësi e çmuar të zhvillimit për industrinë e Kinës makineri ndërtimi. 

 

 

Kabaena Island e Indonezisë tregon njerëzve me shuplakat kokosit, era butë e detit dhe retë vallëzimi nën qiellin blu. Me burime të bollshme të mineraleve, kjo tokë magjike fillon për të treguar krejt të ri vitalitetin dhe zgjojë gjatë fjetur Kabaena nën Iniciativën Brezit dhe Road Kinës. 

 

 

Kohët e fundit, katër QY25K5-I kamion vinça të XCMG kanë kryer ngritja bashkëpunuese e trupit të rrjetit në Kabaena ishullin e Indonezisë.

 

 

Projekti është në dy periudhës së ndërtimit. Periudha e parë e dy linjave të prodhimit ka ardhur në fazën përmbyllëse, dhe periudha e dytë, e cila është në ndërtim e sipër për momentin, përfshin tetë linjat e prodhimit. Trupi grid nën hoisting, duke shfaqur 15T në peshë dhe 20m në lartësi, kërkon operacion të përbashkët nga katër makina. Kjo është padyshim një provë e performancës vinçi, dhe kompania e ndërtimit kishte zgjedhur XCMG QY25K5-I për të kryer këtë detyrë.

 

Si një model vinç kamion me pronësi më të madhe globalisht, XCMG QY25K5-I kamion vinç ka realizuar shumë projekte ndërkombëtare të ndërtimit në gati 20 vjet. Heqja qëndrueshme dhe shumë efektive, slewing, Luffing dhe performanca e shkëlqyer të heqë kanë fituar kompliment nga konsumatorët dhe operatorët. 

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin


Ora Post: Aug-28-2017
WhatsApp Online Chat !