660T, madhe-tonazhit XCMG e Horizontale drejtuar shpuese Forges në tregun indian

më e madhe-tonazhit shpimit horizontal drejtuar XCMG-së deri më tani ka qenë e eksportuar në Indi kohët e fundit, XZ6600 shpimit horizontal drejtuar kompanisë, duke shfaqur fuqi 6600KN maksimale, do të përdoret në projektin e tubacionit të gazit natyror nëpër lumin Ganges.

 

XCMG e madhe-tonazhit Horizontal drejtuar Drilling XZ6600 mbërrin në Indi

 

"Unë do të doja të marrë një provoni."

 

Z. Lei Nuo, nga XCMG Import & Export Co, Ltd, është në krye të tregut indian të XCMG. Pas duke folur për eksportin e XZ6600, ai përmendi së pari në lidhje me negocimin e tij me klientët në lidhje me shpimin 300T drejtuar për herë të parë në vitin 2015. si produkt të tillë të XCMG nuk ka realizuar eksport në tufa në Indi, shpimit horizontal drejtuar nuk ishte primar zgjedhja e konsumatorëve. Megjithatë, konsumatorët janë zhvendosur më në fund pas gati tre muaj gjatë komunikimit proaktiv në lidhje me reputacionin industriale XCMG dhe rastet e përdoruesve globale, dhe ata vendosën për të blerë shpimin horizontal drejtuar të XCMG për të marrë një provoni. Konsumatori dikur shaka, pas marrjes së urdhër, duke thënë se kjo është hera e parë për të zgjedhur produktin XCMG, sepse unë nuk jam i sigurt nëse pajisjet tuaj mund të kryejnë projektin me sukses. Por kam gjetur se ju më e besueshme, pas një shkëmbimi të gjatë kohore. Unë besoj në ju dhe unë do të doja të marrë një provoni. Z. Lei Nuo ishte shumë krenar mbi folur përvojën e tij.

 

 

"Unë mund të sigurojë pjesën tjetër përderisa stafi XCMG janë këtu."

 

Mbaj mend se detyra e parë e XZ3000 ishte në Festivalin e Pranverës të Kinës. Por në mënyrë që të garantojnë sigurinë e plotë, ndërsa të bërë klientët lirohet, menaxher biznesi sidomos aplikuar kompaninë për ekipin e mirëmbajtjes së shërbimeve dhe teknologjisë në mënyrë që të sigurojë mbështetjen e integruar të trajnimit dhe të shërbimit të projektit. Projekti është përfunduar me sukses pas shërbimeve rezidentë 2-mujore, gjatë së cilës nuk ka problem ka ndodhur në lidhje me pajisjet. Konsumatorët na tha delightedly: cilësinë e produkteve tuaja është me të vërtetë shumë i mirë, dhe të gjithë njerëzit e kompanisë tuaj kanë qenë në vend gjatë gjithë kohës, kjo më bën të lirohet.

 

 

Unë do të prezantoj produktet XCMG për më shumë miq.

 

Aktualisht, arritje të shumta të asaj XZ3000 ka ndihmuar klientët për të vazhdimisht të zgjeruar biznesin e tij. XZ6600 dhe XZ3000, pajisja me të tonazhit të madh të XCMG vijnë në Indi për ndërtimin e përbashkët, kanë të dyja operuar nëpër lumin Ganges. Një klient ka shprehur kënaqësinë e tij për të pasur mundësi për të përdorur më të mëdha të produkteve XCMG së horizontal drejtuar shpimit, ai besonte se XZ6600 padyshim do të kryejnë detyrën me sukses, ndërkohë ai ishte gjithashtu i lumtur për të prezantuar produktet XCMG për miqtë e tij, duke lejuar më shumë njerëz për të kuptuar dhe përdorin cilësi të lartë dhe pajisje të lartë me kosto efektive të XCMG në ndërtim.

 

 

Respektimi standardin e artë të "Drejtues Teknologjisë, Everlasting Products", XCMG ka dëshmuar nga viti në vit rritje të mëdha në volumin e shitjeve që nga eksplorimin e saj në tregun e horizontale shpimit drejtuar në Indi në vitin 2013. Aktualisht, pronësia e një produkti të tillë shpimit është rreth 200 grupe në Indi, dhe vëllimi i shitjeve përkatëse pretendon vendin e parë në tregun indian deri më tani këtë vit.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin


Ora Post: Aug-28-2017
WhatsApp Online Chat !