Farm Kombinuar Zbatimi-1SZL-300

Detail Product

Produkt Tags

KOMBINUAR ZBATIMIN PËR SUSOILER DHE CULTIVATIING
◆ komponentët Subsoiler duke përdorur sistemin BELLOTA'S fikje, thua elastike dhe pikë tine.
◆ lloj përgatitje Land është dy linja të tipit V Harrow section.Compliance me lëvrim minimale kombëtare, jo-deri dhe politika subsoiling bujqësia.

图片 1


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !