Bujqësore Tractor-1004

Detail Product

Produkt Tags

Traktor  Series 1104/1104/1204/1304-A / 1404-A / 1504-A
■ Matching Kinë Deutz Engine (kontroll elektronik, turbocharger dhe ndër-ftohje) -Dongfeng Cummins dhe Shangcai motorët mund të jenë fakultative.
■ DaNa ose CARRARO bosht para, makineri ndërtimi bosht pasme.
■ Tre-në-një gearbox me shpërndarjen shpejtësi të arsyeshme.
■ Cab me ajër-kusht dhe ngrohës ventilatorit.
■ Njësia Frame me tërheqje super të fortë.
Trype FH1004 FH1104 FH1204 FH1304-A FH1404-A FH1504-A
motor Pushtet / shpejtësia KW / r / min 73,5 (100) / 2300 82 (110) / 2200 91 (120) / 2200 97,5 (130) / 2200 105/2201 111/2200
Konsumi specifik Fuel g / kw.h ≤230 ≤225 ≤220 ≤220    
Drive Type / 4 * 4 4 * 4 4 * 4 4 * 4 4 * 4 4 * 4
Dimension (L / W / H) mm 4840/2160/2990 5090/2160/3040 5090/2300/3070 5090/2300/3070 5090/2300/3070 5620/2300/3020
Wheel Base mm 2688 2688 2688 2688 2688 2788
Track (Front Wheel) mm 1552-1948 1552-1948 1698-2122 1698-2122 1698-2122 1698-2122
Track (Rear Wheel) mm 1626-2150 1626-2150 1626-2150 1626-2150 1626-2150 1730-2300
Pastrimi Ground mm 480 450 460 460 460 480
Min.Running Pesha kg 5100 5700 5700 5700 5700 6400
Front Traction Force ≤ kg 400 300 500 500 500 500
Traction Force KN 24 26 28 30 32 33
Numri Gear / 16F + 4R 16F + 4R 16F + 4R 16F + 4R 16F + 4R 16F + 4R
Gear Forward shpejtësi km / h 3-33 3-32 4-33 4-33 4-33 3-33
Gear Reverse shpejtësi km / h 28/06 6-27 28/06 28/06 28/06 28/06
Gomat Model Gomat Front / 14,9-24 14,9-24 14,9-24 14,9-24 14,9-24 14,9-26
Gomat e pasme / 16,9-38 16,9-38 18,4-38 18,4-38 18,4-38 18,4-38
Format e bosht pushtet-prodhimit lloj / Pozita Rear dhe të pavarur
shpejtësi r / min 540/1000 540/1000 540/1000 540/1000 540/1000 540/1000
Max. Pull-down Piston Tërhiqe KN 25 25 31 31 31 37

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !