• banner1-3
  • baner4-2
  • banner5-2
  • 配件banner1(换背景3)

PRODUKTET

Rreth nesh

  • 厂房 图片 2 (1)

Xuzhou Fenghe Inteligjente Teknologjia Co, LTD (në tekstin e mëtejmë FH) është degë e Xuzhou Fenghe slewing Duke Co, Ltd, e cila është edhe "tre bordi i ri", kompani të listuara me bursë kodin 832217. FH shtrihet në Xuzhou City e cila është qendra më e madhe makineri ndërtimi në Kinë; FH është themeluar në vitin 2004, ajo mbulon standardet e larta të zonës moderne e prodhimit industrial e bimëve rreth 150, 000 metra katrore.
FH është i përkushtuar për vlerën e tij thelbësore të "marrë përgjegjësi të mëdha, Duke vepruar me moralin e Madhe, dhe Marrja e Madhe ......

Shiko më shumë

produktet funksion

FH ka të integruar risi teknologjike dhe zhvillimit për të krijuar një seri të produkteve që përfaqësojnë teknologjitë më të përparuara në Kinë dhe në mbarë botën.