• banner1-3
  • baner4-2
  • banner5-2
  • 配件banner1(换背景3)

ПРОИЗВОДИ

за нас

  • 厂房 图片 2 (1)

Xuzhou Fenghe Интелигентна технологија копродукции, Ltd (во понатамошниот текст како FH) е подружница на Xuzhou Fenghe движат Имајќи копродукции, Ltd, која е исто така "новите три одбор" друштво со код акцијата 832217. FH лежи во Xuzhou Сити, кој е најголемиот машини за изградба на центар во Кина; FH е основана во 2004 година, таа ги опфаќа високи стандарди на модерната индустриското производство фабриката површина од околу 150, 000 метри квадратни.
FH е посветен на својата основна вредност на "Имајќи голема одговорност, постапувајќи со Велика моралот и прави големи ......

Гледај Повеќе

функција производи

FH има интегриран технолошки иновации и развој да се создаде серија на производи кои претставуваат најнапредните технологии во Кина и во целиот свет.